Reform
E Mail:

Parola:

Yeni Üyelik

Şifremi Unuttum

 
   
 

 
-Firmamızın ikinci el olarak satışa sunduğu mobilya makineleri için satış öncesi ve sonrası teknik destek verilmektedir...                    -Dünyanın lider ağaç işleme makineleri üreticilerinin markalarını ithal ediyoruz...
 

 
HAKKIMIZDA
 
 

 
 
 
 
 
 

 

Reform

2.EL MAKİNELER
- Panel Ebatlama Makineleri
- PRES MAKİNELERİ
- Pencere Makineleri
- CNC İşleme Makineleri
- Zımpara Makineleri
- Kenar Bantlama Makineleri
- Delik Makineleri
   
 

Sektördeki teknolojik boşluğu doldurmak amacı ile REFORM MÜHENDİSLİK ve MAKİNE olarak, müşterilerimiz için, en ileri teknoloji ile üretilmiş , dünyanın lider ağaç işleme makineleri üreticilerinin markalarını ithal ediyoruz ve müşterilerimizin uygun fiyat ile tesisler kurmalarına olanak sağlıyoruz.

 
     
 

Konya ‘da bulunan showroom ‘da montajı yapılan makinelerimiz komple bakıma alınmakta olup, müşterilerilerimizin burada makineleri yerinde görebilme ,ve test edebilme imkanı sağlanmakadır. Türkiye AB sürecinde yeni imalat şekillerine geçerken, üretim kapasitesine ve teknolojik açıdan gelişmiş mobilya makinelerinin teminine kadar müşterilerimize profesyonel mühendislik hizmeti sunmaktayız. Firmamızın ikinci el olarak satışa sunduğu mobilya makineleri için satış öncesi ve sonrası teknik destek verilmektedir.

 
 
 
 
 
  Reform

 
 
     
 
 

Copyright@2009 All Right Reserved

 

Konsan Organize San. Camgöz.Sk.  No:29  Konya / TURKEY l Tel:0090 332  346 47 57 (pbx) l Fax:0090 332 346 35 99

 
 

 

post@reformmachinery.com  l  info@reformmakine.com